News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Summary
he: תקציר

en: Teaser
he: תקציר

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Source
he: מקור

en: About
he: אודות
