News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Summary
hi: सारांश

en: Teaser
hi: टीज़र

en: Source
hi: स्रोत

en: About
hi: के बारे में

en: Thumbnail (100×100)
hi: थंबनेल (100 × 100)
