News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Summary
it: Sommario

en: Teaser
it: Anteprima

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: Source
it: Sorgente

en: About
it: Informazioni

en: Embed Code
it: Codice embed

en: Paragraphs
it: Paragrafi

en: Thumbnail (100×100)
it: Miniatura (100×100)
