News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Source
lv: Avots

en: About
lv: Par
