News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Summary
fa: خلاصه

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Source
fa: منبع

en: About
fa: درباره
