News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Summary
ro: Sumar

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Source
ro: Sursă

en: About
ro: Despre

en: Thumbnail (100×100)
ro: Miniatură (100×100)
