News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Source
sk: Zdroj

en: About
sk: Informácie o

en: Thumbnail (100×100)
sk: Náhľad (100x100)
