News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Teaser
sv: Ingress

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Source
sv: Källa

en: About
sv: Om

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Thumbnail (100×100)
sv: Miniatyr (100×100)
