News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Teaser
vi: Bản tóm lược

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Source
vi: Nguồn

en: About
vi: Giới thiệu

en: Embed Code
vi: Mã nhúng
