News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Summary
de: Zusammenfassung

en: Teaser
de: Anrisstext

en: Thumbnail
de: Miniaturbild

en: Source
de: Quelle

en: About
de: Über

en: Embed Code
de: Code zum Einbetten

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte

en: Thumbnail (100×100)
de: Miniaturansicht (100x100)
