News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Summary
fr: Résumé

en: Teaser
fr: Accroche

en: Thumbnail
fr: Vignette

en: About
fr: À propos

en: Embed Code
fr: Code intégré

en: Thumbnail (100×100)
fr: Vignette (100x100)
