News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Summary
ja: 概要

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Source
ja: ソース

en: About
ja: アバウト

en: Paragraphs
ja: パラグラフ

en: Thumbnail (100×100)
ja: サムネイル (100x100)
