News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Source
nl: Bron

en: About
nl: Over

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Thumbnail (100×100)
nl: Miniatuur (100×100)
