News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Save changes
bg: Запази промените
