News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Custom
cs: Vlastní

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Save Changes
cs: Změny uloženy

en: Select List
cs: Seznam
