News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas
