News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Custom
pt: Personalizado

en: Add Item
pt: Adicionar Item

en: Save changes
pt: Salvar alterações

en: Save Changes
pt: Salvar alterações

en: Select List
pt: Lista de seleção

en: No items found.
pt: Nenhum item foi encontrado.

en: Add list
pt: Adicionar lista
