News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง
