News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Save Changes
hr: Spremi promjene
