News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა
