News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Custom
lt: Savitas

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Select List
lt: Pasirinkite Sąrašą

en: List ID
lt: Sąrašo ID
