News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах
