News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Custom
tr: Özel

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: Select List
tr: Seçim Listesi

en: Are you sure you want to delete this item?
tr: Bu öğeyi/öğeleri silmek istediğinizden emin misiniz?
