News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig
