News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: URL
bn: ইউআরএল
