News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Save changes
bs: Snimi promjene
