News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: Select List
ca: Llista de selecció
