News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Custom
da: Tilpasset

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: Save Changes
da: Gem ændringer

en: Select List
da: Valgliste
