News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Select List
el: Λίστα Επιλογής
