News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Custom
et: Kohandatud

en: Save changes
et: Salvesta muudatused
