News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: URL
fa: نشانی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Select List
fa: فهرست انتخاب
