News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Edit
fr: Modifier

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Add Item
fr: Ajouter un élément

en: Save changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Save Changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Select List
fr: Liste Déroulante

en: List name
fr: Afficher nom

en: No items found.
fr: Aucun élément trouvé.
