News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: URL
he: כתובת URL

en: Custom
he: מותאם

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Select List
he: בחר רשימה

en: No items found.
he: לא נמצאו פריטים.

en: Add list
he: הוסף רשימה
