News Ticker For Drupal (1.0.3) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Save changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: Save Changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: Select List
hi: सूची चुनें
