News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: URL
hu: Webcím

en: Custom
hu: Egyéni

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Select List
hu: Legördülő lista

en: List name
hu: A lista neve

en: No items found.
hu: Nincs találat.

en: Add list
hu: Lista hozzáadása

en: List Name
hu: Lista neve
