News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Custom
ja: カスタム

en: Save changes
ja: 変更を保存

en: Save Changes
ja: 変更を保存

en: Select List
ja: 選択リスト
