News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Add Item
kn: ಅಂಶವನ್ನು ಸೇರಿಸು
