News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ
