News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Save changes
nn: Lagre endringar
