News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: تدوین

en: URL
fa: نشانی

en: Custom
fa: سفارشی
