News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: URL
ps: پته (URL)

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول
