News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Custom
ro: Personalizat

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Save Changes
ro: Salvare Modificări

en: Select List
ro: Listă de selecţie
