News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Custom
ru: Собственная

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: Save Changes
ru: Сохранить изменения

en: Select List
ru: Выбор списка

en: List ID
ru: Номер списка

en: Are you sure you want to delete this item?
ru: Вы уверены, что хотите удалить это?
