News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid
