News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Save changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: Save Changes
ta: மாற்றங்களை சேமி
