News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Save changes
te: మార్పులను భద్రపరచు
