News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش
