News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: URL
ur: یو آر ایل
