NewsFlash (8.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Red
cs: Červená

en: Style
cs: Styl

en: Font Family
cs: Řez písma

en: Font settings
cs: Nastavení fontu

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Page settings
cs: Nastavení stránky

en: Black
cs: Černý

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
