NewsFlash (8.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Red
eo: Ruĝa

en: Font settings
eo: Tiparaj agordoj

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: Page settings
eo: Paĝaj agordoj

en: Black
eo: Nigra
